Home - Winterkampioenschappen 2012; een dames onderonsjePrinten 

Dit jaar werden de Winterkampioenschappen in Giesbeek gehouden. Met 20 inschrijvers en uiteindelijk 17 deelnemers was er een mooi soloveld op het water. De windrichting was gunstig zodat er een lange baan gezeild kon worden over de hele plas. De eerste wedstrijd liet Marleen al meteen zien zich thuis te voelen op de Rhederlaag door de eerste wedstrijd te winnen. De wind draaide weer flink zodat het moeilijk varen was. Omdat de kroketten al in de frituur lagen werd de 2ewedstrijd ingekort wat enige commotie te weeg bracht doordat niet iedereen het in de gaten had. Slimme zeilers als Anja, Claar en Jan boekten zo een mooi resultaat door snel te finishen. Armand lag eerste maar was al ruim op weg naar de indewindse boei en dat was balen voor hem.

Na de lunch die werd verzorgd door WSV Giesbeek gingen we weer in de regen het water op.

De derde wedstrijd werd een Giesbeeks succesverhaal met Jan die een goede serie zeilde en deze wedstrijd ook won. Marleen werd tweede en Anja voer voorin weer mee en werd derde. De dames overheersten sowieso de hele WK met een overwinning van Claar voor Marleen in de laatste wedstrijd. Het totaalklassement ging nipt naar  Claar die op geheel eigen wijze haar vreugde deelde met de rest van de zeilers. Na afloop was er nog een Italiaans buffet en was er een interessante lezing over voeding voor sporters dat ging over koolhydraten, vetten en eiwitten. Claar mag na 20 jaar onthouding weer boter op haar boterham, maar zal toch iets minder kaas moeten eten. Zo eindigde het laatste evenement van dit zeilseizoen en kunnen de meeste boten weer de schuur in. Behalve Jan en Anja want die varen gewoon de winter door.

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does587113251
2Marleen Gaillard570131822
3Jan Arends572145315
4Gilles de Combe544212784
5Anja Koldewijn5592212136
6Jaap Atema5892891243
7Norbert Zonneveld5733161177
8Peter Jansen51138810128
9Rob Thonus579397410DNS
10Mark Wildenberg582421151412
11Armand de la Rie537444DNF139
12Bert Vastenburg54244139913
13Ton van Eck54348DSQ66DSQ
14Eric de Vos40645015141110
15Hedser Dijkstra5765314131511
16Marc Fluttert5126316161714
17Emile Duisterwinkel3886317151615

terug