Home - Uitslag Vrijbuiter weekend: Claar wint met een nipte voorsprongPrinten 

Logo vrijbuiter

Claar heeft het vrijbuiterweekeind gewonnen en verslaat Mike met een nipte voorsprong. Gilles pakt de derde plaats.

 

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does58781223
2Mike Kamminga588103115
3Gilles de Combe544175381
4Robert Wit511278658
5Reggie Feltkamp59129104132
6Jaap Atema5893367119
7Jan Arends57235416411
8Robert Lodewijkx54639913314
9Pieter Jelle Jongejans553402DNC76
10Eddy Boon535441114127
11Norbert Zonneveld5944579DNS4
12Casper van Mierlo500451651410
13Anja Koldewijn559491212916
14Pieter Kasteleijn523511381812
15Huub de Haas5545415101613
16Ton Vos5865914151515
17Rober Jan Noordhof5676417111917
18Ferdinand Costerman Boodt58481DNSDNS6DNF
19Marinus Middelweerd56282201720DNS
20Ton van Eck54385DNSDNS10DNS
21Bart van Aggele473861818DNSDNS
22Roel Bakker58392DNSDNS17DNS
23Harold Camphuis5649221DNS21DNS
24Joris Heerkens5739419DNSDNSDNS

terug