Home - Uitslag winterkampioenschap + Foto'sPrinten 

image.jpg (thumb)De uitslag en de foto's door Toon Dompeling. Wil je de originele foto's zien, kijk dan op Flickr

NrNaamZeilnrPunten123
1Andries de Muijnck5654211
2Norbert Zonneveld5945122
3Jacques Metaal55012633
4Peerke Kortekaas406417359
5Sijbrand Jongejans54120947
6Johan Geenen722868
7Pieter Jelle Jongejans553237106
8Huub de Haas554265912
9Thedor Pauw53328DNF74
10Marleen Gaillard5702841113
11Gilles de Combe5442810810
12Claar van der Does5873114125
13Roel den Herder38838111314
14Marc Fluttert51239121611
15Bert Vastenburg54242131415
16Rober Jan Noordhof56746151516

Foto's door Toon Dompeling

De foto's door Toon Dompeling ( Flickr )

terug