Home - Kleine Sneekweek 2014 - Uitslag onlinePrinten 

Banner Kws

De kleine sneekweek kent deze keer twee winnaars. Arnold volgens de uitslag van de Sneekweek en Claar de officiele winnaar voor de jaarprijs. Doordat Arnold een dag extra gezeild heeft is hij de winnaar van de sneekweek, kijk dan ook even op de site van de sneekweek voor de uitslag. Lees hier verder voor de jaarpijs uitslag met Claar.

 

NrNaamZeilnrPunten123
1Claar van der Does5874211
2Tjebbe Swart5458332
3Marleen Gaillard5709153
4Peerke Kortekaas45916466
5Johan Geenen720695
6Armand de la Rie537211047
7Eddy Boon535229211
8Jaap Atema58922778
9Reggie Feltkamp59125889
10Arnold Jippes2342751012
11Gert-Henk Bakker5803012144
12Mark Wildenberg58232111110
13Bert Vastenburg54240141214
14Yme Bosma55544131516
15Marc Fluttert51245DNC1313
16Marten Lubach49649151717
17Melle Vroom44150DNF1615
18Dirk van der Zee59352161818

terug