Home - Braassem Summer Regatta 2014 - Uitslagen onlinePrinten 

De Braassem Summer Regatta was bijzonder succesvol voor de Soloklasse. Met 25 boten de grootste klasse en een bijzonder competatief veld. Reggie kwam als sterkste naar boven.

 

NrNaamZeilnrPunten123456
1Reggie Feltkamp591103143211
2Marleen Gaillard570161324613
3Tjebbe Swart5452022151110
4Peerke Kortekaas4592921151220
5Gilles de Combe5443415136636
6Jan Arends5993616520942
7Claar van der Does587387811797
8Peter van Santen56044184143519
9Thedor Pauw533441111711164
10Johan Geenen746591310159
11Andries de Muijnck565501912414128
12Mark Wildenberg582509610131412
13Pieter Jelle Jongejans553532310916135
14Norbert Zonneveld5945817188121011
15Arnold Jippes23466DNS24171573
16Bert Vastenburg5427214171881915
17Yme Bosma55572821DNF19816
18Mathijs van de Vrie60177131916171714
19Anja Koldewijn55983121621201817
20Marc Fluttert51284422191821DNS
21Ferdinand Costerman Boodt5848861515DNSDNSDNS
22Roel den Herder38894102012DNSDNSDNS
23Armand de la Rie537105207DNSDNSDNSDNS
24Marten Niessink48511822DNSDNSDNSDNS18
25Cees Leenheer11192423DNSDNS20DNS

 

terug