Home - Verslag training en Stamppotwedstrijden in Giesbeek Printen 

kaag.png (thumb)

Zaterdag verzamelde een aantal zeilers zich voor de training die werd gegeven door Peerke. We hebben het onderwerp winddraaingen bij de kop gepakt. Na wat theorie zijn we met het jacht van Jan Arends het water opgegaan om de windrichting te bekijken met vaantje en kompas. Erg leerzaam.

De middag hebben we veel gestart en naar de in de windse boei gevaren waarbij 2 zeilers de opdracht kregen over bak- en stuurboord  een lange slag te maken naar de boei. Zo konden we kijken of er een patroon in zat. En dat allemaal bij 23 graden in de zon.

Ook werd de nieuwe solo van Roel den Herder met champagne gedoopt. Het is alweer nummer 610, dus het gaat lekker door met de nieuwe solos.

Zondag waren de stampotwedstrijden. Veel meer wind dan zaterdag. Het begon in de ochtend nog redelijk rustig. Reggie pakte beide wedstrijden en nam daarmee de leiding. Andries, Peerke en Jan volgde op gepaste afstand. In de middag begon het flink door te waaien. Peerke liet er geen gras over groeien en werd nu twee keer 1. Reggie kon met twee 2e plaatsen toch de overwinning binnen halen. Daarna was er stamppot voor een goede afsluiting van de zeildag. Een dagwedstrijd is in ieder geval een succes gebleken.

 

Peter527

 

NrNaamZeilnrPunten1234
1Reggie Feltkamp59161122
2Peerke Kortekaas603113611
3Andries de Muijnck565162734
4Mark Wildenberg582205348
5Jan Arends6092410266
6Johan Geenen7257477
7Emile Duisterwinkel5843165155
8Eddy Boon53534121093
9Roel den Herder61038891011
10Arnold Jippes581411412510
11Roel Bakker58347131789
12Ton van Everdingen3295921141113
13Yme Bosma5556717201416
14Jaap Atema5896848DNCDNC
15Bas Weijman4066818191318
16Christof Wagenaar5057020221612
17Hedser Dijkstra5767023151715
18Bart Morrien4577222211217
19Marc Fluttert5707419231814
20Maarten van den Broek527576911DNCDNC
21Huub de Haas558801113DNCDNC
22Peter Jansen527891518DNCDNC
23Albert den Herder59991DNC1619DNF
24Dick van der Zee51196242420DNC
25Anja Koldewijn55910016DNCDNCDNC
26Mathijs van de Vrie601112DNCDNCDNCDNC
26Bart van Aggele534112DNCDNCDNCDNC

terug