Home - Peter Mitchell wint Spring CupPrinten 

Na 3 mooie en koude dagen heeft Peter Mitchell zeer overtuigend de Spring Cup gewonnen, Claar staat trots op een 3e plek tussen de overige Engelsen. In afwachting van een verslag hierbij vast de uitslagen.

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Pete Mitchell5811121211
2Ian Hopwood538426224197632
3Claar van der Does587344173110196
4Richard Pepperdine538740531696944
5Stuart Gibson51574539542101213
6Andries de Muijnck565529886381510
7Jacques Metaal55060121477115711
8Marleen Gaillard60064819113183165
9Armand de la Rie53771161217516769
10Gilles de Combe54472137621151957
11Andrew Fox5398747152151216815
12Keith Milroy54857411412149181014
13Kevan Gibb5483776111320222223
14Norbert Zonneveld5947910518821151112
15Pieter Jelle Jongejans55386141310101717148
16Roel den Herder61094151091820111318
17Mark Wildenberg582101202114128121916
18Huub de Haas558107181819171341819
19Arnold Jippes580118DNS6151623211720
20Arnd Wolvetang545120DNSDNSDNS114132117
21Eddy Boon53513619162022192020DNC
22Jaap Atema5891381722DNS135DNSDNSDNS
23Patrick Burns550714122242223141422DNS
24Roel Bakker583165232321242423DNSDNS
25Pieter Kasteleijn6041692120OCS252524DNSDNS
26Dirk van der Zee5931762425DNS26262523DNS

terug