Home - Tjebbe wint VrijbuiterweekendPrinten 

Onder mooie en warme omstandigheden zijn er zaterdag twee wedstijden gevaren waarbij Peerke en Tjebbe beiden een eerste en een tweede plaats voeren. Zondag was er helaas te weinig wind, het comitee heeft nog een proging gedaan om er een wedstrijd uit te persen echter nadat een stuk of 5 klassen waren gestart viel de wind weer weg is is de wedstijd gestaakt.  De uitslag van zaterdag is daarmee de einduidslag geworden. In afwachting van een uitgebreider verslag hierbij vast de uitslagen.

 
NrNaamZeilnrPunten12
1Tjebbe Swart545321
2Peerke Kortekaas603312
3Armand de la Rie537633
4Huub de Haas5581165
5Reggie Feltkamp5911248
6Jacques Metaal55014104
7Roel den Herder6101486
8Norbert Zonneveld59416511
9Jouke Eijssen53117710
10Johan Geenen718117
11Jaap Atema58922139
12Robert Lodewijkx54623914
13Eddy Boon535261412
14Bart van Aggele534271215
15Pieter Kasteleijn604301713
16Joris Heerkens573321616
17Saskia Arnold473331518
18John van den Berg500351817
19Nils den Hartog608381919
20Cees Leenheer14120DNC

terug