Home - Uitslag Stamppot Giesbeek - ik mocht me ermee bemoeien...Printen 

Het waren moeilijke omstandigheden tijdens de stamppot wedstrijden in Giesbeek. Zeer weinig wind en dat op een plas midden in het land. Gegarandeerd wisselende omstandigheden met weinig wind, draaiende wind en af en toe geen wind. Dus opletten, opletten, opletten.

De wedstrijd in Giesbeek begon om 11 uur. Strak blauwe hemel, een windje 2 uit het noordwesten. De plas lag er betoverend bij met de herfstkleuren op de Posbank en de glinstering van het meer. Indian Summer in het midden van Nederland. In dit mooie landschap werd fanatiek gestreden om de beste stamp-potter. Met 22 zeilers was het een goed bezet veld. Reggie was afgereisd om zijn bokaal te verdedigen (jammer Reggie, niet jouw wind) en Anton was "ingehuurd" om de prijs nu weer op de Veluwe te houden. 

Tijdens de eerste pot bleek al dat de kaarten dit jaar heel anders geschut werden dan vorige jaren. Peter Jansen heeft de eerste wedstrijd een briljante post gezeild, maar werd op het laatste moment teruggehengeld door Matthijs. Ondergetekende mocht zich in die strijd mengen maar kwam net te kort en was derde.

De tweede pot gaf weer een heel ander beeld. Klaas was niet te stoppen en had iedere klap goed. Anton, de hele wedstrijd onzichtbaar, kwam zeer sterk opzetten in het laatste voor de windse rak en mocht de tweede plek opeisen. Ondergetekende mocht zich ermee bemoeien maar.... kwam net te kort.

De derde en laatste pot. We hadden ondertussen de lunch gehad en we hadden nog tijd voor 1 wedstrijdje. Johan was niet te stoppen. Wat een snelheid had hij in de boot! En Johan maakte de juiste keuzes. Anton, en yours truly waren op het laatste rak gezien door de verkeerde kant te kiezen en absoluut stil te komen liggen. Ik mocht me ertussen begeven, maar....

Gaan we dan de rekening opmaken dan zie je dat:.... Iederen zich ermee mocht bemoeien, maar uiteindelijk kun je gewoon drie * een drie varen en dan word je eerste :-). Iedereen enorm bedankt voor deze top dag, de gastvrijheid en het feit dat ik me ermee mocht bemoeien.

Solo 582
Mark Wildenberg

NrNaamZeilnrPunten123
1Mark Wildenberg5829333
2Anton Kok61113922
3Mathijs van de Vrie58516169
4Peter Jansen52716295
5Johan Geenen7186111
6Norbert Zonneveld594184104
7Reggie Feltkamp59119856
8Roel den Herder610245712
9Yme Bosma5992910811
10Jan Arends6093011127
11Klaas de Vries6063171OCS
12Frans Sas55735DNC48
13Anja Koldewijn55942181410
14Bert Vastenburg54244131813
15Jack Voorbrood52445121914
16Hedser Dijkstra57645161316
17Marc Dieben27648171615
18Ton van Everdingen329521415DNC
19Dick van der Zee59353191717
20Roel Bakker583591521DNC
21Saskia Lolkema441642120DNC
22Francisco Miguel Montero601652022DNC

terug