Home - Winterkampioenschap - UitslagPrinten 

Eindelijk een wedstrijd met wind. De uitslagen staan online, we gaan nog kijken of iemand een verslag kan schrijven.

NrNaamZeilnrPunten1234
1Tjebbe Swart54582411
2Claar van der Does587131237
3Sijbrand Jongejans541195824
4Norbert Zonneveld5942541416
5Jacques Metaal550266992
6Mathijs van de Vrie5853113756
7Mark Wildenberg5823271375
8Eddy Boon53533851010
9Arnold Jippes58041336DNF
10Huub de Haas55850126DNF3
11Pieter Jelle Jongejans55360101011DNF
12Johan Geenen76011241411
13Anton Kok6116191112DNF
14Klaas de Vries606611422169
15Roel Bakker583621712258
16Robert Wit5676820171714
17Armand de la Rie5376916168DNF
18Roel den Herder6106921231312
19Thedor Pauw5337215182118
20Bart van Aggele53476DNF191513
21Marleen Gaillard60079181418DNF
22Bert Vastenburg5428024212015
23Joris Heerkens57382191519DNF
24Marc Fluttert5708322202417
25Arnd Wolvetang5459023252319
26Pieter Kasteleijn604103252722DNS
27Ton Vos586107262626DNF
28Cees Leenheer1116DNFDNFDNSDNS

terug