Home - Openingswedstrijden GiesbeekPrinten 

De Openingswedstrijden in Giesbeek was een weekend van uitersten. Zaterdag stond een krachtige wind waardoor maar zo'n 10 solo's de finish haalde. Er waren veel zwempartijen en ook de mast van Peerke moest er aan geloven. Het merendeel van de 26 inschrijvers had het vooraf al bekeken en bleef op het droge. Anton en Norbert stonden de eerste dag na 3 wedstrijden bovenaan. Zondag was iedereen er omdat de wind sterk was afgenomen. Het was indrukwekkend om te zien hoe de wind iedereen in de luren legde. Ook de wedstrijdleiding kon er moeilijk mee uit de voeten. De wind draaide alle kanten uit en was ook in windkracht erg wispelturig. Alleen Anton deert dat niet en zeilt als heer en meester naar de overwinning. Dank voor degenen die de moeite hadden genomen om naar Giesbeek af te reizen. Onder hen waren nieuwe solozeilers uit Friesland die hun eerste wedstrijd in de solo hebben gezeild. Uitslag Openingswedstrijden Giesbeek (beste 7) 1. Anton Kok 611 2. Norbert Zonneveld 594 3. Roel den Herder 610 4. Andries de Muijnck 590 5. Armand de la Rie 545 6. Jan Arends 609 7. Arnold Jippes 580  Een uitgebreider verslag kan nog volgen. Peter 511

 

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok6118412212
2Norbert Zonneveld59420226476
3Roel den Herder61020533963
4Andries de Muijnck565231751655
5Armand de la Rie5452826611731
6Jan Arends609379577919
7Arnold Jippes58039710481016
8Klaas de Vries60645DNF995139
9Roel Bakker58348648181224
10Reggie Feltkamp591493DNFDNS388
11Peerke Kortekaas61363DNFDNSDNS144
12Tom Haver531791011DNF102523
13Mathijs van de Vrie58580DNSDNSDNS6218
14Paulus Reitsema57489DNF8DNF222210
15Peter Jansen52791DNSDNSDNS12187
16Yme Bosma599918DNSDNS142022
17Ton van Everdingen32993DNFDNSDNS111612
18Saskia Bak59593DNSDNSDNS131115
19Marc Dieben27698DNSDNSDNS191411
20Hedser Dijkstra57699DNSDNSDNS151713
21Anja Koldewijn559106DNSDNSDNS201517
22Adrie van Goinga543115DNS2626231921
23Henk Scholte597116DNSDNSDNS252314
24Ton Vos586122DNSDNSDNS212126
25Henny Drent565124DNSDNSDNS242620
26Dirk van der Zee593129DNSDNSDNS262425

terug