Home - Kleine Sneekweek 6,7,8 MeiPrinten 

Het was werkelijk ongelooflijk mooi zeilen voor iedereen die heeft meegestreden. Mooie wind, zon en hoge temperaturen. De banen waren geweldig. Een lange baan zeilen over het Sneekermeer en de brekken met daarin zeer uitdagende rakken en de finish pal voor het starteiland.

Ik woon in Friesland en weet na dit weekend weer waarom.

Uitgebreid verslag volgt zsm

Ook ik weet waarom ik in friesland ben gaan wonen.

Wat een geweldig evenement hebben we mogen meemaken.
Wie had dat durven dromen, begin mei zulke temperaturen en een wind varierend van een vriendelijk tweetje tot een dikke vijf aan het einde van de laatste pot.
Je moet even de uitslagen er bij pakken, want om een spannend verslag te schrijven over de strijd voorin het veld, is het natuurlijk handig als je er een beetje tussen in vaart.
In mijn geval was dat duidelijk niet het geval. Ik kwam de heren pas weer tegen in het tegemoet komende kruisrak met opvallend vaak een andere boot aan kop. Later op de wal was er sprake van close finishes.
Ook daar heb ik weinig van meegekregen,daar ik meestal alleen de laatste twee vóór mij nog in beeld had.
Ongelofelijk dat die Britten nog harder varen, gezien de uitslag van de nations cup.
Wat aardig om te zien was, dat de laatste twee - drie deelnemers in het veld waaronder ikzelf, maar zeker Henk Scholte, iedere wedstrijd steeds dichter bij de mannen vóór hen wisten te blijven.
Helaas is in de laatste wedstrijd het zeil van Henk stuk gegaan waardoor hij de finish niet heeft weten te halen.
Gefeliciteerd Reggie Feltkamp met je eerste plaats!
 
Ik hoop een ieder van jullie weer te zien aan het einde van de maand in Giesbeek.
 
Tom Haver

NrNaamZeilnrPunten12345
1Reggie Feltkamp5911052111
2Anton Kok6111233222
3Norbert Zonneveld5941821645
4Arnold Jippes5802074333
5Jaap Atema5892215556
6Roel den Herder6102846864
7Marc Dieben6013887977
8Yme Bosma5994098788
9Hedser Dijkstra5764810910910
10Tom Haver531571211121111
11Melle Vroom612586DNC4DNCDNC
12Henk Scholte5975811101110DNF
13Nils den Hartog6086713121313DNC
14Marten Niessink48573DNCDNCDNCDNC9
15Marten Lubach49676DNCDNCDNC12DNC

terug