Home - ONK - Peerke Nederlands KampioenPrinten 

Het kan jullie niet ontgaan zijn. Peerke Nederlands Kampioen in de Solo voor 2016!

Afgelopen drie dagen was Aalsmeer het toneel van het Open Nederlands Kampioenschap voor de solo. Drie hele verschillende dagen waarin er voor iedereen wat te halen viel. Zon, paar druppels regen, wind, geen wind, heel veel wind, een fantastisch wedstrijdcommittee en heel veel zeilen!

De eerste dag, met drie wedstrijden, was direct duidelijk dat Peerke de man was om te verslaan. Drie eentjes voor Peerke en de runners up met heel verschillende uitslagen! Bijzonder was ook dat Gilles het de Engelse ook bijzonder moeilijk kon maken.

De tweede dag lieten de Engelsen zien dat zij niet onderdoen voor het Nederlands geweld. Alle Nederlanders (behalve Peerke) worden uit de Top 8 gestoten en het gat met Peerke wordt tot 5 punten gedicht.

Het wedstrijdcommittee was zo verstandig om de tweede dag 4 wedstrijden te zeilen, met het oog op een onstuimige zondag. En een onstuimige zondag werd het! Vlagen tot boven 30 knopen maakten het een waar feest voor de speed-freaks. Solo's haalden snelheden to 12 knopen in de wedstrijd en tot 14 knopen buiten de wedstrijd. 

Peerke liet zich niet gek maken en zeilde een voortreffelijke laatste wedstrijd. Met de helft van de wedstrijden gewonnen en de rest ruim binnen de top 10 is er geen twijfel mogelijk. Gefeliciteerd PEERKE en geniet er van! Nr 613 Rules....

Link dump:

- Forum ONK

- Forum Tracking

- Flicker Foto's

- Officiele Uitslagen van WZW

- Soloklasse Facebook pagina

 

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Peerke Kortekaas6031611152751
2Nigel Davies564227321485117
3Steve Ede560828410538242
4Chris Brown552829742711423
5Mark Lee5130486941341975
6Andy Hutchinson56055685921415321
7Kevan Gibb54835711715168916
8Andy Fox559559511692931312
9Gilles de Combe544751033233312204
10Claar van der Does5877518141263131215
11Mark Wildenberg58278121916DNF110614
12Pieter Jelle Jongejans5538714168122816813
13Sijbrand Jongejans5419916820DNS9181711
14Armand de la Rie5371142329181410911OCS
15Marleen Gaillard60011713131727122510DNC
16Norbert Zonneveld59412122187OCS3514196
17Tjebbe Swart607128912OCS431516DNC
18Anton Kok6111282721232022171510
19Jacques Metaal550130192025192322189
20Reggie Feltkamp5911321761326136DNSDNC
21Arnold Jippes58013522611OCS32202420
22Mathijs van de Vrie5851363032281520111418
23Eddy Boon53515320271036162321DNS
24Huub de Haas558155241524302745278
25Jan Arends60916315171933173626DNC
26Johan Geenen71723122271719393422
27Roel den Herder61018025252116343029DNC
28Ted Bakker5751812631311874622DNC
29Peter van Santen5601863330221038353224
30Klaas de Vries60620028382925153233DNC
31Robert Wit5672112123OCS2441334425
32Roel Bakker5832223739263130414019
33Jaap Borra5372252924DNF4043402326
34Peter Jansen52723236DNFDNC11242138DNC
35Saskia Bak59523838413929183835DNC
36Yme Bosma59923840343221402942DNC
37Joris Heerkens5732383436304242314623
38Melle Vroom6122434337DNC37262425DNC
39Ton Vos58624835433338214236DNC
40Marc Dieben60124841353532392739DNC
41Hedser Dijkstra57625032283441364831DNF
42Bart van Aggele534254DNCDNCDNC3445282817
43Thedor Pauw533263DNCDNCDNC22252637DNC
44Anja Koldewijn55926644403635473430DNC
45Marc Fluttert57028739333844464443DNC
46Saskia Arnold57229746DNFOCS28374341DNC
47Dick van der Zee51129845443746443745DNC
48Marten Niessink4853204242DNC394847DNFDNC
49Lara Reuselaar538347DNFDNCDNC4349DNFDNFDNC
50Cees Leenheer1350DNCDNCDNC4550DNSDNCDNC

 

terug