Home - Houtskoolcup - Reggie heeft zijn naam vereeuwigd op de Platte ThysPrinten 

Zater en Zondag 2 Oktober was de Houtskoolcup in Loosdrecht. Een zeilwedstrijd voor Houten boten waar de Solo aan mag deelnemen doordat er nog steeds actief wedstrijd gezeild wordt met houten boten. 28 boten verschenen aan de start en de hele top van de klasse was vertegenwoordigd. Het weekeinde was mooi opgebouwd met een aantrekkende wind van weinig tot +/-4 en iets ruimend.

Het weekeinde leek te beginnen met een overmacht van de vrouwen. Marleen won met overmacht en Saskia was bezig aan een zeer sterke start. Dit kon niet volgehouden worden en de volgende wedstrijden wisten Jan en  Reggie de wedstrijd naar zich toe te trekken. Uiteindelijk mocht Reggie na twee dagen de overwinning op zijn naam schrijven.

Leuk feitje is dat Reggie zijn naam mag bij schrijven op de Platte Thys Wisselprijs. Na wat zoeken vond ik deze link op de site.  

http://www.soloklasse.nl/archief/plattethyswisselprijs.htm

De prijs blijkt door een KWVL lid gedoneerd te zijn als wisselprijs voor de Soloklasse.

NrNaamZeilnrPunten123456
1Reggie Feltkamp591101431411
2Jan Arends60916214854
3Peerke Kortekaas603206136125
4Pieter Jelle Jongejans5532531132136
5Roel den Herder610258810333
6Marleen Gaillard6002812710812
7Gilles de Combe5443515551249
8Anton Kok6114091695710
9Jouke Eijssen53145186131592
10Norbert Zonneveld594514486DNSDNS
11Eddy Boon53552718191467
12Mark Wildenberg5825412121171213
13Huub de Haas558595721DNS1016
14Robert Wit15357122191716118
15Jan Kuik61876191020132214
16Roel Bakker58376201516DNS1411
17Ted Bakker5757613201411DNS18
18Saskia Arnold5450771017129DNSDNS
19Leo Meijaard572801192DNSDNSDNS
20Marc Fluttert57085171415192020
21Pieter Kasteleijn60492242122181615
22Anja Koldewijn559971623231718DNS
23Rene Middelweerd56298262218221719
24Marc Dieben601101252524201517
25Harold Camphuis564110232426231921
26Marten Niessink48512221262521DNSDNS
27John van den Berg50013427272724DNSDNS
28Cees Leenheer11352828DNSDNS21DNS

terug