Home - Einduitslag Sluitingswedstrijden GiesbeekPrinten 

Anton heeft zijn naam hooggehouden als de master op het water van Giesbeek. Met als aftrek een tweede plaats en de rest allemaal 1-tjes is dit een groot machtsvertoon. Tweede dagen met prachtig weer. Volgens de 1 mag het iets meer zijn, voor de ander precies goed. Een heel aantal nieuwe gezicht (voor mij) in de solo en een bere gezellig diner met zo ongeveer de helft van het veld op de club. Al met al een geslaagd weekeinde.

Wil je trouwens de wedstrijd digitaal nakijken. Check even het forum

- Forum

- Of de I-Sail race

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok6115111112
2Roel den Herder61017523439
3Norbert Zonneveld59423239828
4Jan Arends60924472657
5Mathijs van de Vrie585288445717
6Andries de Muijnck565346677812
7Peter Jansen52737710203161
8Saskia Arnold57252OCS9824DNC
9Eddy Boon535521212171594
10Marc Dieben60157101522111011
11Ton Vos5866115165121813
12Jan Kuik618619814262010
13Rob Thonus5797122211616135
14Arnold Jippes58072111419171515
15Mark Wildenberg582763510DNCDNCDNC
16Maarten van den Broek527576141812201418
17Yme Bosma59978171311182219
18Hedser Dijkstra5767920171521246
19Paulus Reitsema57479192423101116
20Klaas de Vries60682DNCDNCDNC9123
21Anja Koldewijn55983161118241721
22Rien Maters5138713236252322
23Jac Elferink45787211913142120
24Saskia Bak59591DNCDNCDNC13614
25Tom Haver531106232224191923
26Ton van Everdingen32911018202122DNCDNC
27Jack Voorbrood5241302425DNC23DNCDNC
28Rutger Weijsenfeld557134252625DNCDNCDNC

terug