Home - Winterkampioenschap - UitslagPrinten 

De strijd is gestreden voor dit jaar. In de winter nog de boterletter op de Kralingse Plas, maar de punten voor de jaarprijs zijn vergeven. Er is geen ontkomen aan Peerke heeft deze wedstrijd laten zien dat 2016 van hem is. Het was een fantastische dag zeilen met een heerljik windje. Peerke eerste, Eddy 2e (ja, hout!) en Armand 3e. Met 30 boten een waardige afsluiting van het seizoen. Giesbeek bedankt voor de gastvrijheid en de mogelijkheid de boot 3 weken te laten staan, dat heeft mede gezorgd voor zo'n grote opkomst.

NrNaamZeilnrPunten1234
1Peerke Kortekaas61361311
2Eddy Boon535198227
3Armand de la Rie5372513174
4Claar van der Does5872721663
5Mathijs van de Vrie5853357138
6Jan Arends609351210112
7Norbert Zonneveld594443DNF55
8Klaas de Vries606467151410
9Roel den Herder61048DNF539
10Ted Bakker575481081812
11Roel Bakker5835011121215
12Mark Wildenberg582514610DNC
13Marc Dieben601511814811
14Arnold Jippes58053994DNF
15Saskia Arnold5450571418196
16Ton van Everdingen3296315131718
17Hedser Dijkstra5766721171613
18Emile Duisterwinkel5847264DNFDNC
19Robert Wit5677319DNF914
20Bart van Aggele53478161120DNF
21Peter Jansen5277917DNF1516
22Dick van der Zee5938323192219
23Henk Scholte5978722212420
24Anja Koldewijn5599324DNF2117
25Bart Morrien457102252323DNF
26Cees Leenheer110427DNF2521
27Robertjan Zonneveld2101082620DNCDNC
28Yme Bosma5991122822DNCDNC
29Henny Drent56511320DNCDNCDNC
30Rob Thonus579124DNFDNCDNCDNC

 

terug