Home - Voorjaars wedstrijd WSV Giesbeek prooi voor Anton KokPrinten 

Onder zeer moeilijk omstandigheden werd de voorjaarswedstrijd op Giesbeek gevaren. De eerste start was om 10.30 en helaas hadden niet alle deelnemers genoeg rekening gehouden met de zomertijd. Het gevolg hiervan was dat veel deelnemers te laat aan de start verschenen. Extra jammer aangezien dit de enige race was waarbij de wind enigszins voorspelbaar was.

De tweede race had aanzienlijk moeilijker condities. Daar waar de wind leek te zijn, daar was hij niet en daar waar geen wind leek te zijn, was er wel wind. De derde en laatste race werd gehouden na de lunch. Ook dit was een uiterst moeilijk race. Een bewijs hiervan is te zien aan de uitslag waarbij Peerke slecht slechts twee boten achter zich wist  te houden(conclusie: hij is dus te kloppen).

Uiteraard werd deze top dag afgesloten met een gezellige borrel met bitterballen. Binnenkort verschijnt op watersport-tv.nl weer een vlog over deze dag. Dus blijf ons volgen via de site of onze Facebook pagina.

NrNaamZeilnrPunten123
1Anton Kok6114121
2Norbert Zonneveld5949234
3Roel den Herder61015393
4Klaas de Vries60615645
5Saskia Bak59517872
6Jan Arends62219469
7Jaap Borra537279117
8Paulus Reitsema6213010812
9Armand de la Rie54531DNC56
10Anja Koldewijn6093171410
11Marc Dieben6013351216
12Peerke Kortekaas61336DNC115
13Hedser Dijkstra57638121313
14Jac Elferink5783911DNC8
15Yme Bosma59941131711
16Ardie van Goinga54344DNC1014
17Dick van der Zee59355DNC15DNC
18Floris Eijsink51255DNC1817
19Francisco Miguel Montero60156DNC16DNC

terug