Home - Brexit bleek Nexit - Uitslag bijgevoegdPrinten 

 

 

De strijd op het water was hoofdzakelijk een onderlinge strijd tussen de Engelsen;  de Nederlanders kwamen er nauwelijks aan te pas. Hoewel de regerend Nederlands Kampioen Peerke Kortekaas diverse keren als eerste bij de bovenboei wist aan te komen, was hij toch niet in staat om de voorsprong tot de finish vol te houden. Uiteindelijk wist hij een 10de plek te veroveren in de eindrangschikking waar we toch met zijn allen trots op kunnen zijn.


In het interview dat ik op de zondag had met Will Loy (President of the National Solo Class Association Committee) bekende hij dat de top van de Engelse armada hoofdzakelijk bestond uit professionele zeilers. Daar kunnen we het natuurlijk nooit van winnen want zoals wij allemaal weten is uren maken in de boot van cruciaal belang voor goede prestaties. Will roemde de uitstekende resultaten van Peerke Kortekaas en Gillis de Combe  en erkende het aanwezige talent.


Wel konden we de conclusie trekken dat de afstand tussen de Nederlanders onderling steeds kleiner wordt.  Bij de komende wedstrijden kan de kop zich geen fouten meer veroorloven want de groep erachter gaat daar gebruik van maken! Voor een volledig wedstrijdverslag verwijs ik jullie naar onderstaande site want zelf voer ik, zoals gebruikelijk, achter in het veld waardoor ik de ontwikkelingen voorin niet kon volgen.

Binnenkort verschijnt op watersport-tv.nl weer een nieuwe vlog over de Nations Cup met het volledige intervieuw met Will Loy

Maarten van de Broek heeft weer prachtige foto’s gemaakt die via onderstaande link te bekijken zijn.

https://www.flickr.com/photos/97645810@N06/sets/72157680324850894


Verslag Will Loy
http://www.yachtsandyachting.com/news/195722/Magic-Marine-Nations-Cup-overall

Uitslag:
http://kzrvhollandia.nl/wp-content/uploads/uitslagen-2603/Solo.html

VLOG:

Met vriendelijk groet:

Marc Dieben

 

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Andy Davis55971222171123
2Michael Sims57221611226442
3Oliver Davenport573729831042219
4Andy Tunnicliffe563939349167637
5Chris Brown571240975125851
6Guy Mayger569149567899165
7Tom Lonsdale5705527OCS31043619
8MJ Gifford565265135166191474
9Martin Frary55837424OCS45812912
10Peerke Kortekaas6138319206171371110
11Ian Hopwood564584201113331717DNC
12Kevan Gibb5656864352019125818
13Andy Hutchinson5606871212221114151013
14Nigel Davies57079128914141611216
15Gilles de Combe5441123413111320162415
16Steve Ede56081151815122822181317
17Matthew Frary55861241128293610102214
18Keith Milroy56021252510152715133120
19Oli Wells5732128161481DNCDNC1211
20Vincent Horey573013822181921112225DNC
21Graham Cranford Smit5444139171921928203225
22Mark Lee51301451417182627251926
23Lawrence Creaser5651147108442021212938
24Andy Fox57451552927251818241435
25Rob Cook568916530OCS282217192029
26Armand de la Rie54516840OCS171525262322
27Doug Latta53001716163434293715DNC
28Sijbrand Jongejans5411782325263530312716
29Mark Maskell54552002124372926293536
30Anton Kok6112092729273733273630
31Jacques Metaal5502122626453032334124
32Roel den Herder6102184733325323232634
33Ian Ingram569522215323623403442DNC
34Marleen Gaillard6002303136414039283323
35Ted Bakker5752363830332541326037
36Claar van der Does5872373623404436414021
37Arnold Jippes5802374248233237442831
38Arnd Wolvetang62383934OCS2435453427
39Pieter Jelle Jongejans5532544137523331384628
40Jan Kuik61825554222445OCS303050
41Nigel Pybus5507264324430DNCDNCDNC188
42Roel Bakker5832794646423124484942
43Klaas de Vries6062794447394134364540
44David Parkin56272854343463850404332
45Robert Wit5672935040494638353847
46Bart van Aggele5343125341504244425043
47Simon Maskell56873154853474348DNC3739
48Jan Arends6223204938435246564745
49Patrick Burns60003215531515442465344
50Duncan Peace55093306354614943395133
51Jaap Borra6073455656485545OCS4441
52Ian Houston5363349332138DNCDNCDNCDNC59
53Peter van Santen5603545750565047515248
54Marc Dieben6013595151535157435654
55Henk Scholte5973605855544849475552
56Hedser Dijkstra5763636057554751504855
57Mark Wildenberg5823653745OCSDNCDNCDNC3946
58John Colegrave560436645493539DNCDNCDNCDNC
59Norbert Zonneveld594369353931DNCDNCDNCDNCDNC
60Dick van der Zee5933766142605655495757
61Anja Koldewijn6093765952575853535449
62Ton Vos586394DNC60586052526151
63Mike Davenport50644036459595754546258
64Yme Bosma59941362DNCDNC5956555956
65Peter Jansen5114195258DNCDNCDNCDNC5853

terug