Home - Uitslag Braassem Summer Regatta - veel eerste plaatsen betekent nog geen eerste plaatsPrinten 

Het was een ongemeen spannend weekeinde. Tot op de laatste wedstrijd hadden 6 zeilers kans op de eindoverwinning. Veel eerste plaatsen zeilen is geen garantie voor succes. Zowel Arnd, Gilles als Peter hadden twee eerste plaatsen. En wie ging ermee vandoor, Marleen. Met een heel slecht begin van de laatste dag leken alle kanzen verkeken. Maar een goeie laatste wedstrijd werd iedereen naar achteren verwezen.

Marc Dieben heeft vandaag beelden geschoten vanuit de kampioensboot van Marleen, dus houd de vlogs van Marc in de gaten.

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Marleen Gaillard6001921284102
2Arnd Wolvetang623218216174
3Gilles de Combe5442313DNF51121
4Mark Wildenberg582234554238
5Jacques Metaal550233472356
6Peter van Santen560257641617
7Thedor Pauw533359939563
8Jaap Borra6073658103749
9Marc Fluttert570446761010125
10Marcel Borsboom406541111878911
11Ton Vos58659101091212810
12Hans Kol5416812DNF1111911DNF
13Christian Scheen54784DNSDNSDNSDNSDNSDNSDNS

 

 

terug