Home - Uitslag Vrijbuiterweekend Printen 

De uitslag van het vrijbuiterweekend 2017. Armand een verdiende eerste plaats. Peerke was eigenlijk de snelste, maar toonde aan dat hij de boot nog niet helemaal onder controle had. Een slechte tweede wedstrijd deed hem de das om. 

NrNaamZeilnrPunten1234
1Armand de la Rie54582123
2Peerke Kortekaas61791611
3Anton Kok611133262
4Norbert Zonneveld594204385
5Roel den Herder610259547
6Jouke Eijssen5313577156
7Ted Bakker575391010118
8Jaap Borra53740134149
9Jan Arends62243591811
10Eddy Boon535476151214
11Mark Wildenberg5825012121610
12Arnd Wolvetang623528DNF54
13Jan Kuik6185511171017
14Huub de Haas5586219111913
15Leo Meijaard572642518912
16Saskia Arnold6197320DNF315
17Pieter Kasteleijn6047422141721
18Marc Dieben6017418162416
19Bert Vastenburg5427617192119
20Ferdinand Costerman Boodt61485DNC87DNC
21Roel Bakker58385151322DNC
22Marcel Borsboom4068816222723
23Joris Heerkens5739221212822
24Anja Koldewijn6099424202624
25Dick van der Zee6209723232526
26Bart van Aggele534101DNCDNC1318
27Jaap Atema58910414DNC20DNF
28Marten Niessink48510628DNC2320
29Cees Leenheer47312626DNF30DNC
30Christian Scheen547130DNFDNCDNC25
31John van Beek55213227DNCDNFDNC
32Menno de Gruijter540134DNCDNC29DNF
33John van den Berg500140DNFDNCDNCDNC
33Robert Lodewijkx546140DNCDNCDNCDNC

 

terug