Home - Verslag Sluitingswedstrijd WSV Giesbeek - inclusief uitslagPrinten 

Ondanks de licht-weer voorspelling stond er op zaterdag een mooie constante wind over de lengte van de plas zodat we een lange baan konden varen. De trend was dat de bb kant van de startlijn de voordeligste was. Ik geloof dat Peerke er de eerste race zelfs over SB startte en meteen een voorsprong nam om de eerste plek niet meer af te staan.  Deze eerste race was vrij representatief voor de einduitslag. Maar de volgende races lieten meer variatie zien. De lichte wind en lokale vlagen zorgden ervoor dat er plaatsen konden worden teruggepakt en uiteraard ook verloren. De wind schiftte regelmatig en er moest vaak direct geklapt worden. Een aantal keer schoof het veld in de ruime rakken weer in elkaar, tot frustratie van de koplopers maar dat hoort erbij. Zo had iedereen zijn tandenknars- en glorie-momenten.

De tweede race verliep ongeveer als de eerste met enkele markante verschillen. Zo voer Emile Duisterwinkel een mooie 5  en Tjebbe en Arnd 12 en 13.

In race 3 was het Tjebbe die de eerste plek pakte met heel veel voorsprong maar de 4e race trok hij af door een vroege start, wat ervoor zorgde dat de 13 bleef staan. Anton zat altijd weer voorin met regelmatig 2e plaatsen maar een 10e en 12e plek laten zien hoe moeilijk de omstandigheden waren.
 
Aangenaam om bij 4 races tussendoor even het strandje op te kunnen en ook een lunchpauze is welkom. S'avonds was er een uitstekende maaltijd in het clubhuis. 

Op zondag was er kort uitstel nodig tot de wind stabiel genoeg was maar de condities waren minder goed dan de eerste dag met de wind schuin over de plas en grote draaiingen, kort voor de middagstart werd de baan nog aangepast omdat de bovenboei ineens bezeild was. In de ochtendrace bakte Peerke er even niets van (zo humaan) Jaap Borra de ster met een 3e en Ferdinand een mooie 4! Tjebbe scoorde zijn tweede 1. Jammer dat Ted niet de hele serie kon varen want je tweede plaats was erg mooi. Er werd weer op organische wijze besloten dat de boerenkool klaar was, dus toog de vloot terug voor lunch, uitstekende maaltijd. 

In de 2e en laatste race op zondag knalde Saskia Arnold er nog een solide eerste plaats uit, revanche voor het onk denk ik, uitmuntend. Ook Saskia Bak (6e in de laatste race) en Anja gaan erg hard en hoog als er niet te veel wind is. 

Al met al een super geslaagd weekend door een vereniging die het kan.

NrNaamZeilnrPunten123456
1Peerke Kortekaas617101131124
2Anton Kok6242122510212
3Tjebbe Swart607233131DNC15
4Arnd Wolvetang623255122468
5Saskia Arnold6192644107111
6Roel den Herder61028736957
7Hans Duetz5983681045915
8Ferdinand Costerman Boodt614369681449
9Jan Arends62238108732210
10Jaap Borra607561832122321
11Peter Jansen5581561620168133
12Saskia Bak595641523191686
13Ted Bakker57571611DNCDNC102
14Emile Duisterwinkel5847417517192116
15Anja Koldewijn6097422914151818
16Marc Dieben6017614718132427
17Norbert Zonneveld59487111996DNCDNC
18Tom Haver53197262221112023
19Hedser Dijkstra57499242911221725
20Frans Sas5579912141318DNCDNC
21Roel Bakker5831041318DNCDNC1417
22Jac Elferink578109252625171626
23Xander Zonneveld594111221152212DNCDNC
24Michiel Boer453811723161521DNCDNC
25Timo Duisterwinkel5841119293023232519
26Jelle Goinga543124312824252324
27Ton van Everdingen32912627172020DNCDNC
28Floris Eijsink512141323127262730
29Mark Wildenberg5656144DNCDNCDNCDNC711
30Francisco Miguel Montero57614930272624DNCDNC
31Rien Maters513152192128DNCDNCDNC
32Eddy Boon535154DNCDNCDNCDNC1513
33Paulus Reitsema6211572025DNCDNCDNC28
34Pieter Kasteleijn604166DNCDNCDNCDNC2614
35Yme Bosma599167DNCDNCDNCDNC1922
36Paul Wildenberg582174DNCDNCDNCDNC2820
37Henk Scholte6031782824DNCDNCDNCDNC
38Ardie van Goinga543184DNCDNCDNCDNC2929
39Cees Leenheer473187DNCDNCDNCDNC3031
40Jan Kuik618210DNCDNCDNCDNCDNCDNC
40Saskia Lolkema441210DNCDNCDNCDNCDNCDNC

 

 

terug